Nasi Absolwenci 2022

W piątek 29 kwietnia 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/ 2022 uczniów klas maturalnych ZS nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach. Absolwentów oddziałów: 4 adt, 4 cgt oraz 4 jt w serdecznych słowach pożegnali: Dyrektor Krzysztof Szabelski, wychowawcy i młodsi koledzy. Przy tej okazji w imieniu Rodziców absolwentów wyrazy wdzięczności dla Dyrekcji, nauczycieli oraz wszystkich pozostałych pracowników szkoły złożyła pani Teresa Michalik, a jako reprezentantka czwartoklasistów głos zabrała Natalia Pyszczak. Spotkanie było okazją do wręczenie nagród uczniom, którzy wykazali się znakomitymi notami na świadectwach oraz sukcesami w dziedzinie sportu. W roku szkolnym 2021/2022 najwyższe średnie ocen uzyskali: Yulian Rudenko  ( średnia 5,20 , absolwent klasy 4 jt ) oraz Karolina Michalik ( średnia 5,18, absolwentka klasy 4 cgt).

Po oficjalnej części uroczystości odbyły się spotkania młodzieży z wychowawcami. W kameralnym gronie nie zabrakło wspomnień, wesołych anegdotek i serdeczności, a przede wszystkim obietnic, że absolwenci jeszcze nie raz zagoszczą w szkolnych murach… Po czterech latach nauki, zgłębiania tajników przedmiotów ogólnych i zawodowych, podejmowania kolejnych wyzwań i zmagań egzaminacyjnych, konieczności odnalezienia się w niełatwej rzeczywistości pandemii – nadszedł czas na nowy etap życia.  Naszym drogim Absolwentom klas 4 adt, 4 jt, 4 cgt życzymy powodzenia, sukcesów w dalszej nauce, na ścieżkach kariery zawodowej oraz w życiu osobistym!