W dniu 1 września 2022 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023.

Tradycyjnie, pierwszego dnia września społeczność Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach zebrała się, aby wspólnie rozpocząć nowy rok szkolny. Dyrektor Krzysztof Szabelski powitał przybyłych: gości, rodziców i opiekunów uczniów, młodzież, grono pedagogiczne i pracowników szkoły, a następnie w serdecznych słowach zwrócił się do zgromadzonych, życząc uczniom owocnej pracy w nowym roku szkolnym oraz wielu sukcesów, a pedagogom satysfakcji z podejmowanego trudu. Po oficjalnej inauguracji roku szkolnego uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami klas.

W Zespole Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach naukę podjęło ponad sześćset osób, uczęszczających do 25 oddziałów. Utworzono siedem klas pierwszych, dwa profile branżowej szkoły pierwszego stopnia oraz pięć oddziałów technikum.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów oraz wielu miłych chwil w koleżeńskim gronie. Nauczycielom niech nie zabraknie pozytywnej energii, niezbędnej do urzeczywistniania kolejnych ambitnych zamierzeń  i realizacji nowych przedsięwzięć.

Powodzenia w roku szkolnym 2022/2023!

Klasy pierwsze 2022/2023

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2

Symbol klasy

Zawód