Odsłony: 2099

We wtorek 11.10.2022 r w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbyły się doroczne obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej.  Podczas uroczystego spotkania Pani  Starosta Danuta Smaga oraz zaproszeni  goście w wielu serdecznych słowach wyrazili szacunek i uznanie dla pracy pedagogów i złożyli życzenia świętującym. Tradycyjnie wręczono nagrody za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze nauczycielom, którzy w sposób szczególny zaangażowali się w pracę na rzecz oświaty.  W zaszczytnym gronie nagrodzonych znaleźli się również reprezentanci Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach: nagrody Starosty otrzymali Anna Mazur i Jarosław Ociepa. Słowa uznania skierowano do pracowników oświaty, którzy w roku szkolnym  2021/2022 podnieśli swoje kwalifikacje i uzyskali kolejne stopnie awansu zawodowego. W gronie pedagogicznym Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach w minionym roku szkolnym tytuł nauczyciela dyplomowanego otrzymały: Anna Mazur i Maria Rymkiewicz, natomiast nauczycielami mianowanymi zostali:  Urszula Strojek, ks. Michał Sidor, Monika Celińska, Agnieszka Gawinek.
Spotkanie uświetniły występy wokalne uczennic Zespołu Szkół nr 2 w Nałęczowie.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym.