Witamy na stronie budowlanki   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie budowlanki Powered By GSpeech

megafon

TECHNIKUM NR 2                                   BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2

REKRUTACJA 2021/2022

Zapraszamy do naszej szkoły

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2021/2022

EGZAMINY POPRAWKOWE

Z PRZEDMIOTÓW  OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

I ZAWODOWYCH

24 sierpnia 2020 r. (poniedziałek) godz. 8:00

DRODZY UCZNIOWIE, SZANOWNI RODZICE, NAUCZYCIELE

Zakończenie roku szkolnego jest okazją do podziękowań, szczególnie tym, którzy wykazali się wielką pracowitością i systematycznością w nauce. Dla nich należą się dziś nagrody i słowa uznania.

Wasza przyszłość zależy w dużej mierze  od tego, czy dobrze wykorzystacie szanse, które daje  szkoła. Patrząc na Wasze dokonania wiem, że  większość z Was to rozumie i skutecznie realizuje.

Przed Wami dwa miesiące wypoczynku – niech będzie to czas pełen nowych i dobrych doświadczeń. Życzę, aby upragnione wakacje były udane, pogodne i bogate w wydarzenia, ale również bezpieczne.

Wypoczywajcie bezpiecznie i mądrze, zawierajcie ciekawe znajomości i wracajcie do szkoły zdrowi i pełni radości.

Szanowni nauczyciele, za nami kolejny rok trudnej, ale jakże pięknej pracy pedagogicznej. Każdego dnia staraliście się rzetelnie  wykonywać  swoje obowiązki, troszczyliście się o skuteczność   nauczania   i   wychowania   naszej   młodzieży.   Za   ten   trud   chciałbym serdecznie   podziękować   i   życzyć   wytrwałości   w   kolejnych   latach  pracy   z   młodzieżą.

Dziękuję w sposób szczególny obsłudze i administracji szkoły. Państwa praca jest dla całej naszej społeczności szkolnej niezwykle ważna i potrzebna, dziękuje za solidne i rzetelne wypełnianie wszystkich zadań, nie tylko tych obowiązkowych.

Drodzy   rodzice,   wspólnie zrealizowaliśmy wiele zadań, które postawiliśmy sobie na początku roku szkolnego. Państwa zaangażowanie i udział w życiu szkoły był dla całej naszej społeczności niezwykle ważny.

Dziękuję i pozdrawiam

Dyrektor Zespołu Szkół nr 2
im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach

Krzysztof Szabelski

Drodzy maturzyści

Na pierwszy egzamin z j.polskiego w poniedziałek 8 czerwca prosimy, aby zdający z klas 4act i 4dt przybyli do szkoły o godzinie 8:25, a z klasy 4igt i absolwenci z ubiegłych lat o godzinie 8:40.

W takiej kolejności pojedynczo z zachowaniem bezpiecznych odległości będziecie wpuszczani na salę gimnastyczną.

Na egzamin wchodzimy od tyłu sali gimnastycznej, od strony boiska. Podczas wchodzenia na salę zdający powinni mieć założone maseczki zakrywające usta i nos.

Prosimy dokładnie zapoznać się z Wytycznymi GIS, MEN i CKE przesłanymi w Librusie i zamieszczonymi na stronie szkoły.

Absolwenci  z klas 4act, 4dt, 4igt logujcie się  do  Librusa i odczytujcie wiadomości na temat egzaminów.

Na egzaminie każdy zdający korzysta z własnych przyborów piśmienniczych, linijki, cyrkla, kalkulatora itd.  Zdający nie mogą pożyczać przyborów od innych zdających.

Cudzoziemcy przystępujący do danego egzaminu, którym jako sposób dostosowania egzaminu przyznano możliwość korzystania ze słownika dwujęzycznego, są zobowiązani przynieść własne słowniki, które przed egzaminem powinny zostać sprawdzone przez członka zespołu nadzorującego .

Prosimy nie wjeżdżajcie samochodami na teren szkoły, bo nie ma miejsc parkingowych ze względu na trwająca budowę.

Pozdrawiamy i życzymy sukcesów na egzaminach.

Uwaga!

1. Zostały zaktualizowane dokumenty rekrutacji do naszej szkoły na rok szkolny 2020/2021.
  2. Poniżej (link) publikowany jest Harmonogram Egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w sesji czerwiec – lipiec 2020

Harmonogram (pdf)

2021 © ZS2 Puławy All Rights Reserved.