Odsłony: 1992

Skrócony opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia

Cel zamówienia

Celem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie zajęć z doskonalenia zawodowego dla uczniów z Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach, ul. Jaworowa 1, 24-100 Puławy z tematyki opisanej w poniższych częściach zamówienia:

Przedmiot zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie zajęć z doskonalenia zawodowego dla uczniów z Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach, ul. Jaworowa 1, 24-100 Puławy z tematyki opisanej w poniższych częściach zamówienia: Przeprowadzenie szkolenia zawodowego w zakresie urządzeń energetycznych grupy I (6 gr. x 14h). Łącznie 84 godziny wraz z zapewnieniem materiałów szkoleniowych, przeprowadzeniem egzaminu, wydaniem certyfikatu z ukończonego szkolenia i zapewnieniem ciepłego posiłku podczas szkolenia. Projekt przewiduje przeszkolenie około 50 osób. Przewiduje się że grupa szkoleniowa może liczyć od 7 do 9 osób. Projekt przewiduje realizację 10 godzin zajęć teoretycznych i 4 godziny zajęć praktycznych. Uczestnikami kursów będą uczniowie z Zespołu Szkół Nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach ul. Jaworowa 1. Zajęcia będą się odbywały w salach udostępnionych przez Zespół Szkół nr 2.

Więcej: https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1168433