Drodzy uczniowie, Szanowni rodzice.

Na stronie informatyków zs2 (http://217.113.158.226/ti)  został opublikowany materiał lekcyjny na najbliższy tydzień dla uczniów obydwu klas drugich i trzecich zawodu technik informatyk. Poza wskazaniem podręczników i źródeł online obejmuje również terminy testów wiedzy na szkolnej platformie testów ze wskazanej wiedzy zawodowej. Strona informatyków będzie stale aktualizowana o kolejne partie materiału oraz terminy testów online, w tym również czasy wideokonferencji. To w końcu informatycy winni tworzyć doświadczenia możliwe do wykorzystania w zdalnym nauczaniu. Tu będą też publikowane komunikaty dla pozostałych klas tego zawodu.

Kopia informacji została również przekazana poprzez dziennik elektroniczny.

Serdecznie proszę o zapoznanie się z treścią, powielenie informacji na stronach grup klasowych oraz wzajemne przekazanie powiadomienia.

Marek Klepko

Uwaga!

Pozostałe klasy proszę o również sprawdzanie informacji przesyłanych przez dziennik elektroniczny od wychowawców lub nauczycieli danych przedmiotów i zawodowych i ogólnokształcących.