Zakończenie zajęć dla klas IV Technikum

Dnia 24 kwietnia 2020 r. naukę zakończyło 70 uczniów Technikum nr 2.

Wszystkim absolwentom oraz ich Rodzicom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy nauczycielom i wychowawcom za trud włożony w kształcenie młodzieży.

Ostatni miesiąc był dla społeczności szkolnej bardzo trudny, jednakże dzięki wspólnemu zaangażowaniu, współpracy nauczycieli, uczniów i rodziców, osiągnęliśmy sukces i możemy wręczyć naszym absolwentom świadectwa ukończenia szkoły.

Jest nam przykro, że nie było możliwe wspólne spotkanie na uroczystej gali, gdzie moglibyśmy uczcić ten wielki moment.

Mamy nadzieję, że uzyskane w szkole przygotowanie do dorosłego życia pozwoli Wam, drodzy absolwenci, nie tylko pomyślnie zrealizować wszelkie zadania, ale też podejmować decyzje, dzięki którym Wasze życie stanie się ciekawsze, bogatsze i lepsze.

Maturzystom życzymy sukcesów na egzaminie.

Odbiór świadectw odbędzie się według indywidualnego harmonogramu, który każdy uczeń otrzyma w wiadomości na dzienniku elektronicznym.