Drodzy maturzyści

Na pierwszy egzamin z j.polskiego w poniedziałek 8 czerwca prosimy, aby zdający z klas 4act i 4dt przybyli do szkoły o godzinie 8:25, a z klasy 4igt i absolwenci z ubiegłych lat o godzinie 8:40.

W takiej kolejności pojedynczo z zachowaniem bezpiecznych odległości będziecie wpuszczani na salę gimnastyczną.

Na egzamin wchodzimy od tyłu sali gimnastycznej, od strony boiska. Podczas wchodzenia na salę zdający powinni mieć założone maseczki zakrywające usta i nos.

Prosimy dokładnie zapoznać się z Wytycznymi GIS, MEN i CKE przesłanymi w Librusie i zamieszczonymi na stronie szkoły.

Absolwenci  z klas 4act, 4dt, 4igt logujcie się  do  Librusa i odczytujcie wiadomości na temat egzaminów.

Na egzaminie każdy zdający korzysta z własnych przyborów piśmienniczych, linijki, cyrkla, kalkulatora itd.  Zdający nie mogą pożyczać przyborów od innych zdających.

Cudzoziemcy przystępujący do danego egzaminu, którym jako sposób dostosowania egzaminu przyznano możliwość korzystania ze słownika dwujęzycznego, są zobowiązani przynieść własne słowniki, które przed egzaminem powinny zostać sprawdzone przez członka zespołu nadzorującego .

Prosimy nie wjeżdżajcie samochodami na teren szkoły, bo nie ma miejsc parkingowych ze względu na trwająca budowę.

Pozdrawiamy i życzymy sukcesów na egzaminach.