DRODZY UCZNIOWIE, SZANOWNI RODZICE, NAUCZYCIELE

Zakończenie roku szkolnego jest okazją do podziękowań, szczególnie tym, którzy wykazali się wielką pracowitością i systematycznością w nauce. Dla nich należą się dziś nagrody i słowa uznania.

Wasza przyszłość zależy w dużej mierze  od tego, czy dobrze wykorzystacie szanse, które daje  szkoła. Patrząc na Wasze dokonania wiem, że  większość z Was to rozumie i skutecznie realizuje.

Przed Wami dwa miesiące wypoczynku – niech będzie to czas pełen nowych i dobrych doświadczeń. Życzę, aby upragnione wakacje były udane, pogodne i bogate w wydarzenia, ale również bezpieczne.

Wypoczywajcie bezpiecznie i mądrze, zawierajcie ciekawe znajomości i wracajcie do szkoły zdrowi i pełni radości.

Szanowni nauczyciele, za nami kolejny rok trudnej, ale jakże pięknej pracy pedagogicznej. Każdego dnia staraliście się rzetelnie  wykonywać  swoje obowiązki, troszczyliście się o skuteczność   nauczania   i   wychowania   naszej   młodzieży.   Za   ten   trud   chciałbym serdecznie   podziękować   i   życzyć   wytrwałości   w   kolejnych   latach  pracy   z   młodzieżą.

Dziękuję w sposób szczególny obsłudze i administracji szkoły. Państwa praca jest dla całej naszej społeczności szkolnej niezwykle ważna i potrzebna, dziękuje za solidne i rzetelne wypełnianie wszystkich zadań, nie tylko tych obowiązkowych.

Drodzy   rodzice,   wspólnie zrealizowaliśmy wiele zadań, które postawiliśmy sobie na początku roku szkolnego. Państwa zaangażowanie i udział w życiu szkoły był dla całej naszej społeczności niezwykle ważny.

Dziękuję i pozdrawiam

Dyrektor Zespołu Szkół nr 2